IT знайковци 2016

IT_1Ученици от пети до осми клас участваха в националното състезание ITЗнайко+. В първия кръг на състезанието участниците създадоха презентационен продукт, който беше изпратен на организаторите за оценяване. Класирането е както следва:

5 клас

Група В

Вероника Валентинова Иванова – 860 т.

Юнона Радослав Николаева – 850 т.

Ванеса Димитрова Димитрова – 840 т.

Мира Стойчева Стойчева – 800 т.

Донован Евгениев Петров – 800 т.

Група С

Мартин Мариянов Вълев – 770т.

Емилиян Антониев Николов – 770 т.

Биляна Руменова Паунова – 700 т.

5 клас – екипи

Група А

Пресиян Йорданов Великов и Теодор Трифонов Неделчев – 950 т.

Дамян Драгомиров Лазаров и Радослав Ненчев Нейчев – 920 т.

Група В

Ерен Узун и Кристиян Руменов Тодоров – 810 т.

IT_56 клас

Група В

Велислава Бориславова Димова – 760 т.

Група С

Добромир Антонов Стоянов – 660 т.

Диляра Мелин Рашидова – 640 т.

Любомира Любомирова Бойчева – 470 т.

IT_3 IT_4

 

 

 

7 клас

Група А

Гюлнур Нуржан Кяшиф – 690 т.

Илиян Павлинов Иванов – 670 т.

IT_28 клас

Група А

Денислав Златков Маринов – 950 т.

Вторият кръг на състезанието протече на 19 март 2016 г. в училище, което беше определено като състезателен пункт. Учениците, които участваха в този кръг, използваха за своите разработки темите: „Защо избяга зимата?“, „Морски истории.“, „Математически истории.“, „Моята желана екскурзия.“. В този кръг участниците трябваше да се съобразят и с предоставеното време от 120 мин. за работа.

Резултатът от областния кръг е:

5 клас

Група В

Ганка Пламенова Гвоздейкова – 800 т.

Ванеса Димитрова Димитрова – 790 т.

Група С

Вероника Валентинова Иванова – 750 т.

Мира Стойчева Стойчева – 750 т.

Биляна Руменова Паунова – 740 т.

Донован Евгениев Петров – 740 т.

Юнона Радослав Николаева – 720 т.

5 клас екипи

Група В

Кристиян Руменов Тодоров и Мартин Мариянов Вълев – 880 т.

Група С

Пресиян Йорданов Великов и Теодор Трифонов Неделчев – 800 т.

Дамян Драгомиров Лазаров и Радослав Ненчев Нейчев – 760 т.

6 клас

Група С

Диляра Мелин Рашидова – 750 т.

Велислава Бориславова Димова – 740 т.

Даниела Христова Христова – 710 т.

7 клас

Група А

Гюлнур Нуржан Кяшиф – 860 т.

Илиян Павлинов Иванов – 820 т.

8 клас

Група А

Денислав Златков Маринов – 860 т.

Класираните участници ще премерят своите знания и възможности по информационни технологии в дните 15, 16 и 17 април 2016 г. в Рибарица – хотели „Св. Екатерина“ и „Арго“, за класираните в А и В група, а класираните в С група ще се състезават през месец май в Еко-хотел „Здравец“, Пловдив.

Успех, IT знайковци в националния кръг на състезанието!